18-26 stycznia 2020. Pielgrzymka do Włoch.

Pielgrzymka do Włoch

 
Odwiedź Włochy w miejscach najbardziej znanych i związanych ze znanymi świętymi, m.in. Franciszkiem, Janem Pawłem II, Ritą, o. Pio…
   
Wymagany dokument: dowód osobisty
 
Program:
1 dzień – 18.01 – sobota: Wczesny wyjazd w kierunku Włoch o godz. 1.00 z parafii św. Brata Alberta w Łukowie. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch przygranicznego miasteczka Tarvisio. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja (około godz. 20.00) i nocleg.
 
2 dzień – 19.01 – niedziela:Po śniadaniu wyjazd do Padwy – nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego, Następnie przejazd do Loreto – nawiedzenie bazyliki Matki Bożej Loretańskiej. Msza święta. Nocleg w Loret.
 
3 dzień – 20.01 – poniedziałek: Po śniadaniu przejazd do Manoppello – nawiedzenie Sanktuarium Boskiego Oblicza a następnie przejazd do Lanciano – nawiedzenie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego – msza święta. Przejazd na nocleg do San Giovanni Rotondo.
 
4 dzień – 21.01 – wtorek: Po śniadaniu nawiedzenie miejsc związanych z życiem św. Ojca Pio – msza św. Następnie przejazd do Sanktuarium św. Michała Archanioła – nawiedzenie Sanktuarium. Przejazd na nocleg do hotelu w ok. Neapolu.
 
5 dzień – 22.01 – środa: Po śniadaniu przejazd do Neapolu- zwiedzanie miasta modlitwa przy grobie o. Dolindo oraz msza święta. Następnie przejazd do Pompei nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Pompejańskiej. Przejazd do hotelu w ok. Rzymu zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.
 
6 dzień – 23.01 – czwartek: Przejazd do Rzymu – nawiedzenie Bazyliki św. Piotra – msza święta. A następnie spacer po Rzymie Barokowym. Powrót do hotelu.
 
7 dzień – 24.01 – piątek: Po śniadaniu przejazd do Casci nawiedzenie Sanktuarium św. Rity – patronki od spraw trudnych i niemożliwych w pojęciu człowieka gdyż dla Boga nie ma nic niemożliwego. Przejazd do Asyżu – nawiedzenie miejsc związanych z życiem św Franciszka i św. Klary. Przejazd do hotelu w ok. Asyża.
 
8 dzień – 25.01 – sobota: Śniadanie i przejazd do Rawenny – Rawenna, miasto o niepowtarzalnym uroku, ma antyczne początki i chwalebną przeszłość, która ją widziała trzykrotnie jako stolicę: Zachodniego Cesarstwa Starorzymskiego, Królestwa romańsko barbarzyńskiego Teodoryka i w końcu jako siedzibę potęgi Bizancjum na zachodzie w formie Egzarchatu Rawenny. Miasto jest prawdziwą szkatułką, która przechowuje skarby reprezentujące niektóre najcenniejsze momenty z historii sztuki. Osiem zabytków w Rawennie – przede wszystkim San Vitale i Mauzoleum Galla Placidia – zostały zaliczone do listy Światowego dziedzictwa UNESCO . Przejazd na nocleg w Tarvisio. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.
 
9 dzień – 26.01 – niedziela: Przejazd przez Austrie i Czechy do Polski na miejsce zbiórki. Zakończenie wyjazdu.
 
Cena:2600 zł plus 60 euro (euro płatne przewodnikowi we Włoszech) przy grupie min 45 osób. Przy mniejszej ilości osób organizator zastrzega możliwość wzrostu ceny.

U nas wszystko w cenie. Nic w trakcie nie dopłacasz do programu:
– przejazd komfortowym autokarem;
– zakwaterowanie w hotelu 2** / 3*** , w pokojach 2-3 osobowych
– 8 śniadań wzmocnione ( pieczywo, wędlina, ser, ciasta, ….)
– 8 kolacji trzydaniowych (pierwsze/drugie danie + deser oraz woda w karafkach)
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów;
– opiekę pilota i przewodnika oraz duchowa księdza na całe trasie;
– wypożyczenie zestawów odbiorników radiowych: przewodnik-pielgrzym
– ubezpieczenia KL, NNW;
– podatek VAT, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 
 
Cena nie uwzględnia:

– napojów do obiadokolacji nie przewidzianych w menu restauracji;
– dopłaty do pokoju jednoosobowego (ok. 70 euro).
– ubezpieczenia od chorób przewlekłych oraz kosztów rezygnacji z pielgrzymki
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 40 osób.
– W terminie do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Kod imprezy turystycznej:ITAL-2020-01
   
 
 
Zadzwoń : 25 741 05 25 882 114 244