Aktualności

Informacja dla naszych pielgrzymów

Pragniemy Państwa poinformować, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie nasze Biuro Pielgrzymkowe ARKA działa on-line oraz można się z nami kontaktować pod numerem telefonu 882 114 244 lub 25 741 05 25. Z powodu wprowadzonych ograniczeń oraz zamkniętych granic poszczególnych Państw, najbliższe wyjazdy w miesiącu marcu i kwietniu są odwoływane. Robimy to sukcesywnie. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Biuro czuwa nad całością. Tam gdzie loty zostały odwołane nasze biuro stara się o zwrot kosztów lub przebukowanie terminów o czym Państwo będą powiadomieni. Decyzją Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski została odwołana majowa Pielgrzymka do Rzymu na 100-lecie urodzin Papieża Jana Pawła II oraz Pielgrzymka do Dachau na dzień 29 kwietnia.

Plakat z propozycją pielgrzymek

Zachęcamy do pobrania plakatu z propozycją pielgrzymek na pierwszą połowę 2018 r. Plakat w załączniku

Zmiana siedziby Biura ARKA

Informujemy, że z dniem 1 czerwca Biuro pielgrzymkowo-turystyczne ARKA przenosi swoją siedzibę na ul. Piłsudskiego 62 (wejście w bramie wjazdowej do Kurii Diecezjalnej). Ufamy, że nowa lokalizacja w centrum miasta ułatwi Państwu dotarcie do nas. Serdecznie zapraszamy.

Zbieraj KROKI Pielgrzyma

Chcemy Ci wynagradzać, że jesteś z nami. 🙂 Szczegóły TUTAJ

Plakat z pielgrzymkami

Zachęcamy do pobrania plakatu z propozycją pielgrzymek na pierwszą połowę 2017 r. Plakat w załaczniku.

Piszą o nas 🙂

Zapraszamy do przeczytania krótkiego artykułu na nasz temat na Portalu Podlasie24 – TUTAJ.

Drodzy Pielgrzymi, zapraszamy Was do odwiedzenia naszego Podlasia

Zadaniem naszego Centrum Pielgrzymkowego ARKA jest nie tylko organizowanie pielgrzymek poza naszą diecezją, ale również promocja naszego regionu – a mamy się czym chwalić. 🙂
Dlatego zapraszamy Państwa do pielgrzymowania po naszym Nadbużanskim Podlasiu. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo TUTAJ.

Zapraszamy do Fatimy na 100-lecie objawień.

W 2017 r. będziemy obchodzili setną rocznicę Objawień Fatimskich. Nasze Biuro Arka przez cały rok organizuje pielgrzymki na tę uroczystości. W Fatimie będziemy 13 maja oraz 13 października ale i nie tylko… Zapraszamy do pielgrzymowania z nami grup zorganizowanych.

Nowy kierunek wyjazdów. Oferta dla grup zorganizowanych

Szanowni Państwo. Stale rozwijamy naszą ofertę wyjazdów, w tym dla grup zorganizowanych. Najnowszą naszą propozycją jest jednodniowy, samolotowy wyjazd do Trójmiasta, Wrocławia, a nawet Londynu. Koszt uzalezniony jest od ceny biletu. Szukamy najtańszej oferty – stąd też termin jest od tego w dużej mierze uzależniony. Zapraszamy do wspólnego podróżowania. Przykład TUTAJ.