Aktualności

Między świętami Biuro ARKA nieczynne

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 27 grudnia – 1 stycznia biuro ARKA będzie nieczynne. Zapraszamy do biura 2. stycznia. Niezależnie od tego, zachęcamy do rejestrowania się online na wybrane pielgrzymki. W nagłych i pilnych sprawach prosimy dzwonić na podane w „kontakcie” numery telefonów

Plakat z propozycją pielgrzymek

Zachęcamy do pobrania plakatu z propozycją pielgrzymek na pierwszą połowę 2018 r. Plakat w załączniku

Zmiana siedziby Biura ARKA

Informujemy, że z dniem 1 czerwca Biuro pielgrzymkowo-turystyczne ARKA przenosi swoją siedzibę na ul. Piłsudskiego 62 (wejście w bramie wjazdowej do Kurii Diecezjalnej). Ufamy, że nowa lokalizacja w centrum miasta ułatwi Państwu dotarcie do nas. Serdecznie zapraszamy.

Zbieraj KROKI Pielgrzyma

Chcemy Ci wynagradzać, że jesteś z nami. 🙂 Szczegóły TUTAJ

Plakat z pielgrzymkami

Zachęcamy do pobrania plakatu z propozycją pielgrzymek na pierwszą połowę 2017 r. Plakat w załaczniku.

Piszą o nas 🙂

Zapraszamy do przeczytania krótkiego artykułu na nasz temat na Portalu Podlasie24 – TUTAJ.

Drodzy Pielgrzymi, zapraszamy Was do odwiedzenia naszego Podlasia

Zadaniem naszego Centrum Pielgrzymkowego ARKA jest nie tylko organizowanie pielgrzymek poza naszą diecezją, ale również promocja naszego regionu – a mamy się czym chwalić. 🙂
Dlatego zapraszamy Państwa do pielgrzymowania po naszym Nadbużanskim Podlasiu. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo TUTAJ.

Zapraszamy do Fatimy na 100-lecie objawień.

W 2017 r. będziemy obchodzili setną rocznicę Objawień Fatimskich. Nasze Biuro Arka przez cały rok organizuje pielgrzymki na tę uroczystości. W Fatimie będziemy 13 maja oraz 13 października ale i nie tylko… Zapraszamy do pielgrzymowania z nami grup zorganizowanych.

Nowy kierunek wyjazdów. Oferta dla grup zorganizowanych

Szanowni Państwo. Stale rozwijamy naszą ofertę wyjazdów, w tym dla grup zorganizowanych. Najnowszą naszą propozycją jest jednodniowy, samolotowy wyjazd do Trójmiasta, Wrocławia, a nawet Londynu. Koszt uzalezniony jest od ceny biletu. Szukamy najtańszej oferty – stąd też termin jest od tego w dużej mierze uzależniony. Zapraszamy do wspólnego podróżowania. Przykład TUTAJ.