Argentyna-Brazylia (grupowa)

Brazylia Tour.
Szlak Papieża Franciszka – Argentyna i Brazylia01 DZIEŃ: POLSKA / BUENOS AIRES. Wylot z Warszawy o godzinie 17.10 liniami KL1366 do Amsterdamu. Przylot o godzinie 19.15 i przesiadka na samolot KL 701 wylatujacy o godzinie 21.05.
02 DZIEŃ: BUENOS AIRES Przylot 05.55 Transfer do hotelu Sniadanie Odpoczynek Zwiedzanie Buenos Aires. Zobaczymy min.: historyczny plac miasta – Plaza de Mayo ze sławną Casa Rosada – siedzibą prezydenta i El Cabildo – kolonialnym gmachem Rady Miasta. Przejedziemy również najszerszą ulicą świata – Avenida 9 de Julio, odwiedzimy artystyczną dzielnicę San Telmo i La Boca. Tu nikogo nie dziwi widok Argentyńczyków tańczących na jego ulicach zmysłowe tango. Zobaczymy nowoczesną część Buenos – Puerto Madero, natomiast w północnej części Buenos Aires, w dzielnicy Recoleta, zwiedzimy słynny cmentarz, gdzie znajduje się grób Evity Perón, panteon Polaków (Książę Radziwiłł, General Zawisza i inni), jak również wnuczka Napoleona i hrabiny Walewskiej. Obok cmentarza zobaczymy najstarszy kościółek w Buenos Aires z 1732 roku, dzieło jezuity Bianchi. Przejedziemy rownież dzielnicą Palermo, podziwiając ogrody i parki, w których znajduje sie pomnik Jana Pawła II. Następnie odwiedzimy miejsca, z którymi związany był Papież Franciszek, mieszkający niegdyś w Buenos Aires. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
03 DZIEŃ: BUENOS AIRES Śniadanie i wyjazd do miasta Lujan, gdzie znajduje się najważniejsze dla Argentyńczyków Sanktuarium Maryjne – Nuestra Señora de Lujan. Każdego roku do Lujan przybywa 5 milionów pielgrzymów, aby pomodlić się przy figurze Matki Bożej, pozostającej tu od 1630 roku. Będziemy uczestniczyć we Mszy Św. (czas na podziwianie Bazyliki i na osobistą modlitwę), a następnie wyjedziemy na argentyńskie rancho, gdzie poznamy kulturę i obyczajowość współczesnych Gauchos – czyli argentyńskich kowbojów. Wizyta umożliwia przyjrzenie się z bliska zwyczajom gauchos, pracujących na rozległych równinach, zwanych tu pampasami. Lunch będzie miał formę barbecue – Argentyna słynie bowiem ze wspaniałych potraw z grilla, z najwyższej jakości wołowiny, która jest prawdziwą argentyńską dumą (oprócz dań z grilla podane zostaną tzw. empanadas, czyli pierożki, sałatki, deser oraz wino i kawa). Po posiłku rozpocznie się fiesta gaucha – show prezentujący folklor gauchos, z muzyką na żywo, pokazami tańca regionalnego oraz tanga. Gauchos zaprezentują również swoje doskonałe umiejętności jeździeckie. Będzie też okazja do przejażdżki konnej w towarzystwie gauchos. Powrót do Buenos Aires. Odpoczynek i ok godz. 19.30 wyjazd do restauracji na kolacje połączoną z Show Tango. Powrót do hotelu. Nocleg.
04 DZIEŃ: BUENOS AIRES – RIO DE JANEIRO Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Rio de Janeiro Przejazd do Rio de Janeiro. Wjazd na Pão de Açucar (Głowa Cukru). Przyjazd do hotelu. Czas wolny. Kolacja i nocleg.
05 DZIEŃ: RIO DE JANEIRO Śniadanie. Zwiedzanie miasta: Maracanã, Sambodromo, centrum historyczne, Katedra, zwiedzanie Corcovado z górującą nad miastem figurą Chrustusa Zbawiciela. Kolacja i nocleg. Opcjonalnie: Wyjście na wieczorny spektakl folklorystyczny „Samba Show” w kabarecie Plataforma. Hotel Windsor Plaza ***
06 DZIEŃ: RIO – APARECIDA – RIO Śniadanie. Przejazd do Aparecida. Zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Niepokalanie Poczętej z Aparecida. Czas wolny. Powrot do Rio do Janeiro Kolacja i nocleg.
07 DZIEŃ: RIO – BÚZIOS Śniadanie. Przejazd do Buzios –nadmorski kurort. Czas wolny. Kolacja i nocleg w Buzios, Hotel Rio Buzios ****
08 DZIEŃ: BÚZIOS Śniadanie. Rejs między wyspami i wypoczynek na wyspiarskich plażach. Nocleg.
09 DZIEŃ: BÚZIOS Śniadanie. Czas wolny. Nocleg.
10 DZIEŃ: BÚZIOS – RIO – AMSTERDAM Sniadanie .Czas wolny. Transfer na lotnisko do Rio de Janeiro. Wylot KL 706 o godzinie 19.50
11 DZIEŃ: AMSTERDAM – WARSZAWA   Przylot do Amsterdamu o godzinie 12.15. Przesiadka na samolot do Warszwyo godzinie 20.20 KL1369. Przylot do Warszawy o godzinie 22.10.
 
Cena: 15 osób = 1865,00 USD
20 osób = 1710,00 USD
30 osób = 1555,00 USD

W cenie: Hotel 3/ 4 gwiazdkowy ze śniadaniem, obiadokolacja (RIO DE JANEIRO), transport autobusem, Polskojęzyczny przewodnik, wejścia na Corcovado i Głowę Cukru, świadczenia turystyczne oraz posiłki wymienione w programie. ( bez napoi alkoholowych) z wyjatkiem kolacji z Show, ubezpieczenie KL i NNW

W cenie nie wliczono: Zwyczajowe napiwki, wydatki extra uczestników grupy, biletów lotniczych.
Powyższy kosztorys – NIE ZAWIERA REZERWACJI ŚWIADCZEŃ I MOŻE ULEC ZMIANIE
 
Zadzwoń: 882 114 244