Częstochowa, Wadowice, Zakopane, Kraków

Pielgrzymka śladami św. Jana Pawła II

2-4 września 2017 r.


Odwiedź miejsca, które bliskie były naszemu wielkiemu Rodakowi…

 
 

1 dzień:
Wyjazd z Siedlec w wczesnych godzinach porannych. Sanktuarium św. Krzyża w Górach Świętokrzyskich (Nowa Słupia), sanktuarium Matki Bożej w Gidle – Eucharystia, przyjazd do Częstochowy. Obiadokolacja, a następnie Apel Jasnogórski i nocleg w domu pielgrzyma.

2 dzień:
godz. 6.00, Msza św. przed Cudownym Obrazem na Jasnej Górze. Śniadanie i przejazd do Wadowic – zwiedzanie muzeum św. Jana Pawła II. Przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej, modlitwa przed cudownym obrazem. Przejazd do Zakopanego – Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach. Obiadokolacja, czas wolny i nocleg w Zakopanem.

3 dzień:
Śniadanie, przejazd do Kraków – Łagiewniki, Eucharystia w sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Po Eucharystii nawiedzenie sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. Powrót do domu.
 
Cena: 450 zł (przy min 45 osobach). Przy mniejszej ilości uczestników, organizator zastrzega możliwość proporcjonalnego wzrostu ceny.

W cenie: przejazd autokarem, noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, muzeum w Wadowicach, opieka pilota, ubezpieczenie KL, NNW
 
Zadzwoń: 882 114 244