Fatima (grupowa)

Pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela.Program Pielgrzymki
Dzień 1: Wylot z Okęcia i przylot do Lizbony. Transfer do hotelu, nocleg w Lizbonie lub okolicy.
Dzień 2: Przejazd do Fatimy. Udział w uroczystościach związanych z obchodami rocznicy Objawień Fatimskich. W godzinach popołudniowych przejazd do Nazare. Po drodze wizyta w słynnym klasztorze w Batalha. Kolacja i nocleg w Porto.
Dzień 3: Przejazd do Bragi. Zwiedzanie usytuowanego na wzgórzu Sanktuarium Bom Jesus, do którego prowadzą liczne schody i kapliczki Drogi Krzyżowej. Przejazd do Santiago de Compostela, nawiedzenie bazyliki z relikwiami św. Jakuba. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg w Porto.
Dzień 4: Zwiedzanie Porto. A nastepnie  przejazd do Fatimy na nocną procesję ze świecami. Nocleg i kolacja w hotelu w Fatimie.
​Dzien 5: wyjazd i zwiedzanie Lizbony: dzielnica Belem + centrum. 16:00 msza w kościele Św. Antoniego. Czas wolny w centrum Lizbony. Kolacja w centrum miasta (nie wliczona w cenę). Późny transfer na lotnisko.
 
KOSZT: 500 EURO plus bilet lotniczy – około 1000 zł.
W cenie biletu jest tylko bagaż podstawowy standardu Wizzair 42x32x25 cm, do 10 kg. (dopłata do podstawowego bagażu 300 zł-wcześniej trzeba zgłosić w Biurze Arki).
 
W cenie: przejazd autokarem, noclegi, śniadania-obiadokolacje w hotelach, przewodnik, opieka pilota, opieka księdza, ubezpieczenie KL, NNW.
 
Zadzwoń: 882 114 244