Fatima oraz Santiago de Compostela

15 – 22 lipca 2020 r.

 
Odkrywaj z nami niezwykłe uroki Hiszpanii i Portugalii…


1 dzień – 15.07.2020 (środa)  
Warszawa Okęcie – Porto
Wylot z Warszawa Okęcie o godz. 06:00 liniami Lufthansa. Przylot do Monachium o godz. 07:25. Przesiadka. Przelot od godz. 08:25 do godz. 10:20 do Porto. Zwiedzanie Porto – m.in. Katedra, spacer nadbrzeżem po starej dzielnicy Ribeira. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.

2 dzień – 16.07.2020 (czwartek)
Porto – Braga – Santiago de Compostela
Śniadanie. Wyjazd do Bom Jezus – jedno z najpiękniejszych sanktuariów w Portugalii. Przejazd do Santiago de Compostela. Przejazd do Domu Rekolekcyjnego. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – 17.07.2020 (piątek)
Santiago – Fatima
Śniadanie. Wykwaterowanie i udanie się do Sanktuarium św. Jakuba. Msza Pielgrzyma o godz. 12:00 i przejazd do Fatimy. Zameldowanie w hotelu, obiadokolacja. Uczestnictwo w różańcu oraz procesji Maryjnej.

4 dzień – 18.07.2020 (sobota)
Fatima
Msza św. Śniadanie. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Fatimie z grobami Pastuszków i Siostry Łucji, Kaplica Objawień, kościół św. Trójcy. Czas wolny na prywatną modlitwę. Obiadokolacja i nocleg. Uczestnictwo w różańcu oraz procesji Maryjnej.

5 dzień – 19.07.2020 (niedziela)
Alcobaca – Nazare – Batalha
Msza św. Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie. Batalha – zwiedzanie Klasztoru de Santa da Victoria (MB Zwycięskiej wpisany na listę Unesco), następnie przejazd do Alcobaça – opactwo Cystersów założone dla upamiętnienia wyzwolenia Santarem z rąk mauretańskich (zwiedzanie katedry). Na koniec Nazare – mała wioska rybacka z kościołem Nossa Senora da Nazare. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja. Uczestnictwo w różańcu oraz procesji Maryjnej.

6 dzień – 20.07.2020 (poniedziałek)
Lizbona
Śniadanie. Msza św. Wyjazd do Lizbony. Zwiedzanie Katedry Hieronimitów, uchodzącej za najznakomitszą budowlę Lizbony. Czas wolny. Przejazd pod Wieżę Belem, Pomnik Odkrywców wzniesiony w pięćsetną rocznicę śmierci Henryka Żeglarza, najstarszą dzielnicę zwaną Alfama, Praca Rossio, Praca Comercio. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja. Uczestnictwo w różańcu oraz procesji Maryjnej.

7 dzień – 21.07.2020 (wtorek)
Fatima
Msza św. Śniadanie. Droga krzyżowa ścieżką pośród gajów oliwkowych prowadzącą do miejsca objawienia Anioła, jednego objawienia Matki Bożej, a na koniec dojdziemy do rodzimej miejscowości świętych Pastuszków. Czas wolny. Powrót do Fatimy. Obiadokolacja. Uczestnictwo w różańcu oraz procesji Maryjnej.

8 dzień – 22.07.2020 (środa)
Fatima – Porto
Wczesny wyjazd na lotnisko o godz. 01:00. Wylot z Porto o godz. 06:00 do Frankfurtu. Lądowanie o godz. 09:40. Przesiadka i wylot do Warszawy o godz. 12:00. Lądowanie o godz. 13:35.


Cena:
1720 zł + 550 euro (cena przy 45 osobach)
Przy mniejszej ilości osób, organizator zastrzega sobie możliwość proporcjonalnego wzrostu ceny.

W cenie:
– przelot samolotem liniami Lufthansa,
– bagaż podręczny do 8kg i max wtm. 55x40x23cm oraz bagaż rejestrowany do 23kg i max wym. 158cm (dł+wys+szer), – transport autokarem na terenie Portugalii,
– zakwaterowanie w hotelach,
– wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje),
– ubezpieczenie NNW, KL, KR,
– Fundusz Gwarancyjny,
– bilety wstępu wg. programu,
– zestaw słuchawkowy Tour Guide,
– opieka pilota na całej trasie,
– polskojęzyczny przewodnik w Portugalii i Hiszpanii.

Cena nie zawiera:
– transportu na/z lotnisko Warszawa Okęcie,
– dodatkowych napojów do obiadokolacji,
– dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych.
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 40 osób.
– W terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest ważny dowód osobisty.
– Kod imprezy turystycznej: FATI-2020-07


Zadzwoń:
25 741 05 25
882 114 244