Gruzja (grupowa)

Gruzja – 8 dni.1 dzień:
Spotkanie grupy, lotnisko Okęcie w Warszawie, odprawa, wylot godz. 23.55 (1 maja) i przelot do Kutaisi, odprawa, przejazd do Hotelu zakwaterowanie, nocleg (możliwy dojazd na nocleg od razu do Batumi ok. 2,5 godziny).

2 dzień:
Śniadanie, przejazd do Batumi – zwiedzanie, kolej linowa Argo, Katedra Ormiańska, Synagoga, Msza w kościele katolickim, spacer po deptaku i pobyt na plaży Morza Czarnego, Gonio niedaleko tureckiej granicy, obiadokolacja.

3 dzień:
Śniadanie, przejazd do Ogrodu Botanicznego, oraz do wodospadu w parku narodowym Mtirala, „czas na bazarowanie” i pamiątki, przejazd do Kobuleti, obiad w Khinkalni, przejazd na nocleg do Kutaisi, wieczorny spacer po mieście i Chaczpuri.

4 dzień:
Śniadanie. przejazd do Monastyru David Gareja na granicy z Azerbejdżanem, przejazd do Signaghi, zakwaterowanie w hotelu w centrum miasta, kolacja – degustacja kuchni gruzińskiej, wieczorny spacer po miasteczku.

5 dzień:
Śniadanie, przejazd do Bodbe, sanktuarium Św. Nino, która przyniosła Chrześcijaństwo do Gruzji, zwiedzanie, przejazd do Tbilisi, obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu w centrum, wieczorny spacer.

6 dzień:
Śniadanie, zwiedzanie Tbilisi, Al. Rustaweli, pomnik Wachtana Grgasali, Laźnie, Most Pokoju, Sameba, Stare Miasto, panorama z Furnikul, obiadokolacja.

7 dzień:
Śniadanie, przejazd do Kutaisi – w drodze. przejazd do Mtschety, dawnej stolicy Gruzji gdzie w IV w. tereny te przyjęły Chrześcijaństwo. Monastyr Jvari Przejazd do Uplitsche (skalnego miasta którego początki sięgają II w przed Chrystusem a rozkwit przypada na panowanie Królowej Tamar) przejazd do Gori i na nocleg do Kutaisi, obiadokolacja.

8 dzień:
Śniadanie, zwiedzanie Katedry i pozostałości Akademii Gelati oraz Monastyru Motsameta z relikwiami męczenników Davida i Konstantyna oraz Rezerwatu i Jaskini Sataplia lub Prometeusza, powrót na lotnisko Kutaisi, odprawa wylot do Warszawy w godzinach nocnych. Warszawa godz. 7.25.

* Program może być realizowany przemiennie w zależności od pogody i oczekiwań grupy
 
Cena: „all in” dla grupy 15-17 osób – 2000 zł/os plus bilet lotniczy – 1100 zł (cena na dzień 21 marca)

W cenie: przelot, autokar, noclegi w hotelach i hostelach, śniadania i obiadokolacje, opieka lokalnego pilota – przewodnika, opieka księdza, ubezpieczenie NNWi KL.
 
Zadzwoń: 882 114 244