Gruzja luty 2019

Niezwykła Gruzja- od wschodu do zachodu, od północy do południa
10-18 lutego 2019 r.


Przekonaj się jak piękna jest Gruzja, spróbuj gruzińskiej kuchni,
a będziesz chciał tam wracać zawsze…

 

 
Program:
1 Dzień: Spotkanie grupy na lotnisku Okęcie godz. 20:30, Odprawa przed wylotem. Przelot do Kutaisi liniami Wizzair.

2 Dzień: Przylot do Kutaisi ok godziny 4.00, Spotkanie z przewoźnikiem, przejazd do Mtschety – dawnej stolicy Gruzji, śniadanie, zwiedzanie miasta i Katedry, przejazd do Jvari zwiedzanie Monastyru z przepięknym widokiem, przejazd do Tbilisi, zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek, wieczorne zwiedzanie miasta, obiadokolacja.

3 Dzień:Śniadanie, Przejazd do Bodbe, miejsce spoczynku Św. Nino Oświecicielki, przejazd do Signaghi – miasto miłości. Powrót do Tbilisi, Katedra Tsminda Sameba i ciąg dalszy zwiedzania miasta, obiadokolacja.

4 Dzień: Śniadanie, Przejazd Gruzińską Drogą Wojenną do twierdzy Ananuri, zwiedzanie, przejazd do Uplitsikhe – skalne miasto, zwiedzanie, przejazd do Borjomi – słynne z wody uzdrowisko, przejazd na nocleg do Kutaisi, obiadokolacja.

5 Dzień: Śniadanie, przejazd do Gelati, monastyr i akademia oraz Motsameta – zwiedzanie, przejazd do Jaskini Sataplia bądź Prometeusza (zależnie od otwarcia) powrót do Kutaisi, zwiedzanie Katedry Bagrati i centrum miasta. Obiadokolacja z muzyką i tańcami.

6 Dzień: Śniadanie, Czas na „bazarowanie” i zakupy, przejazd w stronę Batumi. Ureki, plaża z czarnym magnetycznym piaskiem, Petra – ruiny Zamku, przyjazd do Batumi, obiadokolacja

7 Dzień: Śniadanie, Zwiedzanie Batumi, czas do dyspozycji własnej – odpoczynek, obiadokolacja.

8 Dzień: Śniadanie, przejazd do Kanionu Martvili, spływ oraz zwiedzanie, zwiedzanie Monastyru, przejazd do Kutaisi, obiadokolacja i nocleg

9 Dzień: Śniadanie pakietowe i przejazd na lotnisko, odprawa przed wylotem, Przelot do Warszawy Okęcie- lądowanie 6.40
 
Cena: 2000 zł plus bilet lotniczy 950 zł (cena grupowego biletu na dzień 07.12.2018 r. i niezależnie od Biura Arka może ulec zmianie. Cena z bagażem odręcznym). Cena przy 25 osobach. Przy mniejszej ilości uczestników, organizator zastrzega możliwość proporcjonalnego wzrostu ceny.

Wszystko w cenie: przelot samolotem (Cena z bagażem podręcznym), transport, hotele i wyżywienie HB, obsługa przewodnika; bilety wstępu do miejsc zwiedzanych, rafting, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW.
 

Cena nie zawiera:
• napoi do posiłków nie ujętych w menu restauracji • wydatków osobistych i innych świadczeń, nie ujętych w programie • dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych
 
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 15 osób.
– W terminie do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport.
– Kod imprezy turystycznej: GRUZ-2019-02

Zadzwoń :
25 741 05 25
882 114 244