GRUZJA STYCZEŃ 2020

Niezwykła Gruzja- od wschodu do zachodu, od północy do południa

 
Przekonaj się jak piękna jest Gruzja, spróbuj gruzińskiej kuchni, a będziesz chciał tam wracać zawsze…
 
 
   
Program:
1 dzień / 20.01: Spotkanie na lotnisku Okęcie godz. 3.50, odprawa i kontrola dokumentów, przelot do Kutaisi liniami Wizzair. Spotkanie z Przewoźnikiem i przejazd do Gelati, monastyru i Akademii z początku XII w. zwiedzanie, Przejazd do Motsameta, zwiedzanie Monastyru – miejsca męczeństwa S. Dawida i Konstantego, przejazd do Kutaisi, Katedra Bagrati, widok na miasto i spacer po starej części miasta, wymiana waluty, przejazd do Hotelu, zakwaterowanie, przejazd na uroczystą kolację z muzyką, powrót na nocleg.
2 dzień / 21.01: Śniadanie, przejazd do Tbilisi, całodzienne zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny, przejazd do Hotelu, obiadokolacja i nocleg.
3 dzień / 22.01: Śniadanie, zwiedzanie Mtschety z Katedrą Sveti Scchoveli i monastyru Jvari, przejazd do Annanuri, zwiedzanie, przejazd do Kutaisi, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień / 23.01: Śniadanie, przejazd do Batumi, po drodze odpoczynek w Ureki- kurort z plażami z czarnym piskiem, zwiedzanie i czas własny dla grupy, obiadokolacja i nocleg.
5 dzień / 24.01: Śniadanie, przejazd na lotnisko w Kutaisi, odprawa i kontrola dokumentów, przelot do Warszawy.
 
Koszt udziału : przy grupie minimum 18 osób – 2300 zł / os. z bagażem podręcznym 40 x 30 x 20 cm.
Wszystko w cenie: przelot samolotem, transport, hotele i wyżywienie HB, obsługa przewodnika; bilety wstępu do miejsc zwiedzanych, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW.
 
Cena nie zawiera: • napoi do posiłków nie ujętych w menu restauracji • wydatków osobistych i innych świadczeń, nie ujętych w programie • dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych
 
 
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 15 osób.
– W terminie do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport.
– Kod imprezy turystycznej: GRUZ-2020-01

 
Zadzwoń :
25 741 05 25
882 114 244