Gruzja

Ze względu na drastyczny wzrost ceny biletu lotniczego – wyjazd odwołany
29 kwietnia - 4 maja 2018 r.


Po zimie odpocznij w ciepłej, pięknej, przyjaznej dla Polaków i bezpiecznej Gruzji…

 

 
Program:
1 Dzień (29.04.2018): Godz. 20.30 Spotkanie grupy na lotnisku Okęcie w Warszawie. Przelot do Tbilisi,

2 Dzień: Po wylądowaniu w stolicy Gruzji, przejazd do Batumi. Po drodze śniadanie i przyjazd do hotelu, zakwaterowanie i chwila odpoczynku na „odświeżenie się”. Batumi – zwiedzanie, kolej linowa Argo, spacer po deptaku i czas wolny na plaży Morza Czarnego. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

3 Dzień:Po śniadaniu, przejazd do Kutaisi. Po drodze Kanion Martvili i spływ pontonami oraz zwiedzanie Jaskinia Sataplia. Wieczorem gruzińska kolacja z muzyką – degustacją kuchni gruzińskiej, wino, cza-cza. Zakwaterowanie i nocleg.

4 Dzień: Śniadanie, przejazd do Monastyru Gelati oraz Motsameta, następnie przejazd do Mtschety, dawnej stolicy Gruzji gdzie w IV w. tereny te przyjęły chrześcijaństwo. Monastyr Jvari. Przejazd do Tbilisi, obiadokolacja, nocleg.

5 Dzień: Śniadanie, zwiedzanie Tbilisi, Sameba, Plac i Most Pokoju, Łaźnie tureckie, wodospad, Stare Miasto, czas na zakup pamiątek, obiadokolacja i nocleg.

6 Dzień: Wczesne śniadanie – pakiet, przejazd na lotnisko w Tbilisi. Powrót do Warszawy.
 
Cena: 1550 zł plus bilet lotniczy 1100 zł (cena biletu na dzień 30.10.2017 r. i niezależnie od Biura Arka może ulec zmianie). W styczniu cena biletu wzrosła do ponad 2100 zł – powód odwołania wyjazdu. Cena przy 15 osobach. Przy mniejszej ilości uczestników, organizator zastrzega możliwość proporcjonalnego wzrostu ceny.

W cenie: przelot samolotem, transport, hotele i wyżywienie HB, obsługa przewodnika; bilety wstępu do miejsc zwiedzanych, rafting, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW.
 
Zadzwoń: 882 114 244