Lourdes pielgrzymka do Matki Bożej

Pielgrzymka do Lourdes w 160. rocznicę objawień Matki Bożej

9-12 września 2018 r.


Wyrusz do Matki, która przygarnia wszystkich chorych, cierpiących, potrzebujących pomocy…

 
 

1 dzień, niedziela:
Godz. 04.30 spotkanie na lotnisku Warszawa-Modlin. Godz. 06.30 wylot do Toulouse. Godz. 09.15 lądowanie we Francji i transfer autokarem do Lourdes. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Nawiedzenie Sanktuarium. Międzynarodowa Eucharystia. Obiadokolacja. Godz. wieczorna procesja ze świecami. Nocleg.

2 dzień, poniedziałek:
Śniadanie. Eucharystia, a następnie zwiedzanie Sanktuarium z przewodnikiem. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Wieczorna. procesja ze świecami. Nocleg.

3 dzień:
Śniadanie. Eucharystia. Po niej czas na indywidualną modlitwę. Po południu coś niezwykłego 😊. Powrót do Hotelu. Obiadokolacja. Wieczorna procesja ze świecami. Nocleg.

4 dzień:
Śniadanie. Eucharystia. Czas wolny na indywidualną modlitwę, ewentualnie na kąpiele w basenach z cudownego źródła. Transfer na lotnisko ok. godz.:17 :00. Wylot z Tuluzy godz.: 20:35 Planowany przylot do Warszawa Modlin 23:20

 
Cena: 260 euro (przy min. 45 os.), 275 euro (przy 35-44 os.), 290 euro (przy 25-34 os.) – plus bilet lotniczy 650 zł z bagażem podręcznym (wymiary 55x40x20 cm, standard Ryanair). Uwaga cena biletu jest orientacyjna i niezależnie od Biura ARKA może ostatecznie ulec zmianie. Ostateczna cena biletu uzależniona jest od ilości uczestników (działanie linii lotniczych jest takie, że im więcej jest chętnych na dany lot, tym bilety są droższe) i znana będzie w momencie zakupu biletów dla grupy. Jeżeli cena wzrośnie, a nie przekroczy 30% od podanej ceny, Biura zastrzega możliwość kupna biletów bez konsultacji z uczestnikami.
 
 
Wszystko w cenie: Przelot samolotem, zakwaterowanie w hotelu blisko sanktuarium, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje w miejscu zakwaterowania), transfer autokarem lotnisko – hotel w Lourdes – lotnisko, wycieczka, ubezpieczenie KL, NNW.
 
 
Cena nie zawiera: Transfer na lotnisko w Polsce, napoi nie ujętych w darmowym menu restauracji, dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych.
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 25 osób.
– W terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest ważny dowód osobisty.
– Kod imprezy turystycznej: LOUR-2018-09

Zadzwoń: 882 114 244