Lwów i okolice. Pielgrzymka na wschód

Lwów. Pielgrzymka na Kresy Polskie

7-9 czerwca 2019 r.


Odwiedź miejsca, w których ciągle Polską pachnie…

 
 

1 dzień:
02.00 – wyjazd na trasę wycieczki, przejazd przez Lublin, Zamość do przejścia granicznego Hrebenne – Rawa Ruska, odprawa celno-paszportowa. ok.9.00 – przyjazd do Lwowa – zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt, Stare Miasto, Wzgórze Zamkowe, Katedra Ormiańska wraz z przyległą dzielnicą. Przejazd na nocleg, zakwaterowanie i obiadokolacja.

2 dzień:
7.00 – Śniadanie, przejazd trasą: Olesko – Podhorce – Złoczów (stare zamki Polskie ) po powrocie Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Teatr Opera, Katedra Św. Jura, Park Stryjski. Powrót na nocleg i obiadokolację.

3 dzień:
Po śniadaniu przejazd do Żółkwi – zwiedzanie miasteczka: Zamek, Kościół, Synagoga. Przejazd na granicę, odprawa. Wyjazd w drogę powrotną do Siedlec.
 
Cena: 600 zł (przy min. 24 os.).

W cenie: przejazd autokarem; 2 noclegi w hotelu; 2 śniadania i 2 obiadokolacje; obsługa Przewodnika; bilety wstępu do miejsc zwiedzanych; opiekę pilota; ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera:
Napoi nie ujętych w darmowym menu restauracji, dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych.
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 24 osób.
– W terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest paszport, ważny przez 3 miesiące od daty wyjazdy z Ukrainy.
– Kod imprezy turystycznej: LWOW-2019-05

 
Zadzwoń: 882 114 244