Lwów. Sylwester we Lwowie 2018/2019

Sylwester we Lwowie
28 grudnia 2018 - 1 stycznia 2019 r.


Przeżyj Sylwestra na Kresach Polski…

 

 
Program:
1 Dzień: Zbiórka uczestników. Przejazd nocny do Ukrainy.

2 Dzień: Śniadanie. Spotkanie informacyjne uczestników. Wycieczka do Lwowa. LWÓW – zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem: katedra grekokatolicka św. Jura, cmentarz Łyczakowski i Orląt, Wzgórze Wuleckie – w tym miejscu hitlerowscy oprawcy rozstrzelali polskich profesorów lwowskich, Stare Miasto Lwowa (UNESCO) – rynek z Kamienicą Królewską, ratusz, katedra rzymskokatolicka z kaplicą Boimów, katedra ormiańska, spacer Prospektem Swobody – pomnik Adama Mickiewicza, opera lwowska. Czas wolny. Uroczysta obiadokolacja – wieczorek zapoznawczy. Nocleg.

3 Dzień:Śniadanie. Wycieczka do Kościoła św. Anny – najbogatszego sanktuarium w relikwie świętych z całego świata. Wycieczka do uzdrowiska Truskawiec. Obiad. Pobyt na SPA, masaże. Wolny czas. Udział w spektaklu w delfinarium. Kolacja. Zabawa w “Szajbie”. Nocleg.

4 Dzień: Śniadanie. Wycieczka do Drohobycza – miasta Brunona Schulza. Zwiedzanie: cerkiew św. Jura, szlakiem Brunona Schulza, synagoga. Obiad. Czas wolny. Popołudniowa BANIA, czyli SPA z klimatami przed sylwestrowymi. Bal Sylwestrowy z bogatym menu i alkoholami. Zabawa do “białego rana”. Hotel PYSANKA (https://hotel-7306.business.site/). Nocleg.

5 Dzień: Śniadanie. Czas wolny. Obiad. Wyjazd do Polski.
 
Cena: 1200 zł plus 25 euro (płatne we Lwowie). Cena przy 16 osobach. Przy mniejszej ilości uczestników, organizator zastrzega możliwość proporcjonalnego wzrostu ceny.

Wszystko w cenie: transfer autokarem lub mikrobusem z klimatyzacją
zakwaterowanie w hotelach **/***
pokoje 2 osobowe z łazienkami
3 x nocleg
3 x śniadanie
3 x obiad
2 x obiadokolacja
1 x Bal Sylwestrowy z bogatym menu i napojami sylwestrowymi
1 x wycieczka do Lwowa
1 x wycieczka do Drohobycza
1 x wycieczka do Truskawca
1 x spektakl w delfinarium
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
opieki pilota i przewodnika
wstęp do SPA
ubezpieczenie NW KL
opłaty drogowe, parkingi
opłaty klimatyczne
składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje serwowane w hotelu lub w restauracji na mieście podczas wycieczek. Posiłki przyrządzane zgodnie z miejscowym zwyczajem kulinarnym. W przypadku serwowanych posiłków w cenie jest 1 napój. W trakcie podróży w miarę możliwości planowane będą postoje na posiłki we własnym zakresie. Możliwość zorganizowania posiłków dietetycznych lub wegetariańskich – na zamówienie – przy rezerwacji.
 

Cena nie zawiera:
• napoi do posiłków nie ujętych w menu restauracji • wydatków osobistych i innych świadczeń, nie ujętych w programie • dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych
 
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 16 osób.
– W terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport.
– Kod imprezy turystycznej: LSYL-2019-01

Zadzwoń :
25 741 05 25
882 114 244