Medjugorie – Dubrownik

Medjugorie. Pielgrzymka do miejsca modlitwy.

9-16 kwietnia 2018 r.


Nasza pielgrzymka organizowana jest za zgodą Biskupa i w duchu Kościoła Katolickiego. Pielgrzymuj z nami do miejsca modlitwy w zgodzie z wytycznymi Kościoła…

 
 

1 dzień:
Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd przez Słowację do hotelu w Varazdinie, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień:
Śniadanie, przejazd, zwiedzanie Parku PLITVICKIE JEZIORA, jednego z najpiękniejszych parków chorwackich, przejazd do SPLITU, zwiedzanie Starego Miasta, przejazd do MEDJUGORJE, zakwaterowanie (620km), obiadokolacja i nocleg. Msza Święta po drodze w jednym z kościołów.

3 dzień:
Śniadanie, spacer po MEDJUGORJE, zapoznanie z Sanktuarium – kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. Następnie przejazd na miejsce objawień – PODBRDO, wejście na górę. Po południu czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, wieczorem Msza Święta, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień:
Śniadanie. Wyjazd do MOSTARU, Msza Święta w klasztorze franciszkańskim, następnie zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk – ulica rzemieślników, przejazd do DUBROWNIKA, zwiedzanie Starego Miasta, powrót do Medjugorie (291km). Obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych.

5 dzień:
Śniadanie, Droga Krzyżowa na górze Kriżevac, wizyta we wspólnocie CENACOLO (lub inne), czas wolny na zakup pamiątek, udział w nabożeństwach wieczornych w kościele św. Jakuba, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu, przejazd do Vodice/Tribunij – odpoczynek nad Adriatykiem, zakwaterowanie w hotelu (230km), obiadokolacja i nocleg.

7 dzień:
Śniadanie, przejazd do MARIJA BISTRICA (Chorwacka Jasna Góra), Msza Św. w Sanktuarium Maryjnym, przejazd do Budapesztu, rejs po Dunaju, obiadokolacja i nocleg.

8 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie BUDAPESZTU z przewodnikiem. Następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Węgry i Słowację, po przekroczeniu granicy obiad. Powrót do domu w późnych godzinach wieczornych.
 
Cena: 1050 zł plus 200 euro. Cena przy min 50 osobach. Przy mniejszej ilości uczestników, organizator zastrzega możliwość proporcjonalnego wzrostu ceny

Wszystko w cenie: Transport autokarem, hotele na trasie przejazdu oraz w miejscach pobytu, wyżywienie HB w miejscu zakwaterowania, opieka duchowa księdza, opieka pilota; ubezpieczenie KL i NNW
 
Zadzwoń: 882 114 244