Główna  /  Pielgrzymki  /  Zagraniczne

Ziemia Święta 23.01.2023

Izrael / Azja Zachodnia / Jerozolima

Ziemia Święta 23.01.2023

LISTA REZERWOWA

POLECAMY

Profil: pielgrzymka, zagraniczne

Cena: 2 700 zł + 565 $

Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 882 114 244

Opis:

UWAGA !!!

Po rezerwacji prosimy o wpłatę w wysokości 2700 zł. na konto Biura Arka 82 1020 4476 0000 8102 0377 6051

Pozostałą kwotę 565$  wpłacamy przewodnikowi w Izraelu

 

Opieka duchowa: ks. Dariusz Radywaniuk

W cenie:

bilet lotniczy, transport komfortowym autobusem na terenie Izraela, zakwaterowanie w hotelach 3*** w pok. 2os. (jedynki za dopłatą – 199 USD), wyżywienie H/B (śniadania i obiadokolacje), ubezpieczenie KL, NNW rozszerzone o choroby przewlekłe i Covid-19( zachorowanie i kwarantanna), koszty zwiedzania wg programu, przewodnik z jęz. polskim, zestaw słuchawkowy tour guide.

Uwagi:

Uwagi:

– Bagaż lotniczy – mały bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 23 cm – do 8 kg. Bagaż główny (rejestrowany) do 23 kg.

– Przy wylotach do Izraela wymaganym dokumentem jest paszport, który musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty planowanego powrotu.

– Kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

– Zapewniamy opiekę duszpasterską oraz codzienną Mszę św.

– Wylot z Warszawy Okęcie

– Cena nie uwzględnia dodatkowych napojów do obiadokolacji  oraz transferu na/z lotnisko w Polsce.   

Dodatkowe informacje:

– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.

– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.

Plan:

Dzień 1

Dzień 1

Spotkanie na lotnisku Warszawa Chopin godz. 11:00. Wylot o godz. 14:10. Przylot do Tel Aviv 18:55. Przejazd do Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu oraz obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd autokarem do sanktuarium na Polu Pasterzy. Msza święta. Zakupy pamiątek i dewocjonaliów w jednym z niewielu sklepów chrześcijańskich. Przejazd autokarem na Pustynię Judzką do Klasztoru Mar Saba. Spacer po pustyni. Powrót do autokaru. Przejazd do Bazyliki Narodzenia dzieciątka Jezus. Wizyta w Grocie Mlecznej – jest ona utożsamiana jako miejsce ucieczki Św. Rodziny przed królem Herodem. Czas wolny na kawę i spacerpo uliczkach Betlejem. Powrót autokarem do hotelu w Betlejem na obiadokolację i nocleg.
Dzień 3

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd autokarem do Jerozolimy. Wjazd na Górę Oliwną do sanktuarium Niedzieli Palmowej w Bet Fage. Msza święta. Przejazd autokarem do Kościoła Pater Noster, a następnie spacer do sanktuarium Dominus Flevit i najstarszych ogrodów oliwnych w Jerozolimie jakie znamy pod nazwą Ogrody Getsemani. Wizyta w Bazylice Narodów. Powrót do autokaru
i przejazd na Górę Syjon. Wizyta w kościele Zaśnięcia N.M.P., Wieczerniku oraz Grobie Króla Dawida. Spacer uliczkami dzielnicy żydowskiej do Ściany Płaczu. Powrót do autokaru. Przejazd do hotelu w Betlejem na obiadokolację i nocleg.
Dzień 4

Dzień 4

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu w Betlejem. Przejazd autokarem do Cezarei Nadmorskiej na spotkanie ze starożytnymi akweduktami. Zobaczymy ruiny portu miasta z okresu panowania króla Heroda i Poncjusza Piłata. Przejazd do Hajfy na Górę Karmel. Wizyta w kościele Stella Maris, gdzie znajdują się grota z czasów proroka Eliasza. Przejazd przez Hajfę do Nazaretu. Wizyta w Bazylice Nawiedzenia N. M. P. Powrót do autokaru i przejazd do Kany Galilejskiej. Msza święta. Dla par małżeńskich możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Przejazd do hotelu w Tyberiadzie na obiadokolację i nocleg.
Dzień 5

Dzień 5

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu w Tyberiadzie. Przejazd do sanktuarium na Górze Błogosławieństw. Msza święta. Przejazd autokarem do kościoła Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz kościoła Prymatu św. Piotra nad Jeziorem Galilejskim. Powrót do autokaru i przejazd do sanktuarium Domu św. Piotra w Kafar Naum. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Powrót do autokaru i przejazd do hotelu w Betlejem na obiadokolację i nocleg.
Dzień 6

Dzień 6

Śniadanie. Wyjazd do sanktuarium w mieście Betania. Nawiedzenie kościoła domu Marty, Mari i Łazarza. Następnie przejazd w kierunku pustyni Judzkiej nad Morze Martwe. Przejazd na relaksującą kąpiel. Powrót do autokaru, następnie przejazd nad rzekę Jordan. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Przejazd autokarem do miasta Jerycho. Wizyta przy Sykomorze Zacheusza oraz Górze Kuszenia. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu w Betlejem na obiadokolację i nocleg.
Dzień 7

Dzień 7

Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy na Drogę Krzyżową. Rozpocznie się ona mszą świętą w Kaplicy Biczowania. Następnie droga poprowadzi nas przez kolejne 9 stacji znajdujących się na terenie dzielnicy arabskiej w starym mieście Jerozolima. Ostatnie pięć stacji Drogi Krzyżowej znajdują się wewnątrz Bazyliki Męki Pańskiej, gdzie nawiedzimy pusty Grób Pana Jezusa. Czas wolny na bazarach Starego Miasta. Powrót do autokaru. Przejazd do hotelu w Betlejem na obiadokolację i nocleg.
Dzień 8

Dzień 8

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu w Betlejem. Przejazd do Ain Karim - miasta nawiedzenia św. Elżbiety przez Marię Pannę. Wizyta w kościele Magnifikat. Msza święta. Spacer do kościoła narodzin Jana Chrzciciela. Przejazd do starego miasta Jaffa. Spacer po uliczkach miasta i nawiedzenie kościoła św. Piotra. Powrót do autokaru i przejazd na lotnisko w Tel Aviv. Wylot do Polski o godzinie 20:05.W Polsce jesteśmy o 23:05.

Ziemia Święta 23.01.2023/1

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...