Aktualności

Nasza Fundacja Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowo - Duszpasterskie ARKA jest organizatorem poniższego spotkania. Zapraszamy. Zapisy do 17 września.

II Kongres Kultury Diecezji Siedleckiej.
Udział w Kongresie jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy zadzwonić do ks. dra Piotra Radzikowskiego 600 266 773 - Duszpasterza Środowisk Twórczych Diecezji Siedleckiej i zgłosić chęć udziału. Szczegóły na facebooku: https://www.facebook.com/arkapielgrzymki/
Organizacja II Kongresu Kultury Diecezji Siedleckiej została dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 


Zmiany w regulaminie dla uczestników.

Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych organizowanych przez Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowo-Turystyczne „ARKA”

W § 8 Obowiązki Klienta doszły poniższe punkty na które szczególnie zwracamy Państwa uwagę.

7. Klient zobowiązuje się do przestrzegania zasad sanitarnych odwiedzanego kraju.
8. Klient ma świadomość trwającej pandemii koronawirusa i przyjmuje na siebie ryzyko zarażenia koronawirusem oraz związa-nych z tym skutków choroby COVID-19.
9. Klient po zarażeniu się koronawirusem nie pociągnie do odpowiedzialności za zarażenie Organizatora - Diecezjalnego Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego ARKA w Siedlcach, uczestników pielgrzymki oraz osób trzecich.
10. Klient w sytuacji ewentualnego potwierdzenia u siebie lub u innych uczestników pielgrzymki zakażenia koronawirusem podporządkuje się decyzjom władz sanitarnych do poddania się kwarantannie, izolacji lub leczenia oraz pokryje ewentualne koszty odbytej kwarantanny, izolacji lub leczenia którego nie obejmie wykupione ubezpieczenie.


Audycje pielgrzymkowe w Katolickim Radiu Podlasie
 

W każdą pierwszą środę miesiąca zapraszamy Państwa do słuchania Audycji "Czarno na białym" Diecezjalnego Centrum Pielgrzymkowo - Turystycznego ARKA na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Co miesiąc spotykamy się z naszymi przewodnikami na antenie radia omawiając odwiedzane miejsca podczas naszych pielgrzymek.


Realizujemy BON TURYSTYCZNY


 

Proszę czekać ...