Aktualności

Zapraszamy Państwa do zapisania się do Newslettera przez formularz na dole głównej strony w dziale: Dla klienta / Pytanie/Newsletter.Nasza Fundacja Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowo - Duszpasterskie ARKA jest organizatorem poniższego spotkania. Zapraszamy. Zapisy do 17 września.

II Kongres Kultury Diecezji Siedleckiej.
Udział w Kongresie jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy zadzwonić do ks. dra Piotra Radzikowskiego 600 266 773 - Duszpasterza Środowisk Twórczych Diecezji Siedleckiej i zgłosić chęć udziału. Szczegóły na facebooku: https://www.facebook.com/arkapielgrzymki/
Organizacja II Kongresu Kultury Diecezji Siedleckiej została dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 


Zmiany w regulaminie dla uczestników.

Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych organizowanych przez Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowo-Turystyczne „ARKA”

W § 8 Obowiązki Klienta doszły poniższe punkty na które szczególnie zwracamy Państwa uwagę.

7. Klient zobowiązuje się do przestrzegania zasad sanitarnych odwiedzanego kraju.
8. Klient ma świadomość trwającej pandemii koronawirusa i przyjmuje na siebie ryzyko zarażenia koronawirusem oraz związanych z tym skutków choroby COVID-19.
9. Klient po zarażeniu się koronawirusem nie pociągnie do odpowiedzialności za zarażenie Organizatora - Diecezjalnego Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego ARKA w Siedlcach, uczestników pielgrzymki oraz osób trzecich.
10. Klient w sytuacji ewentualnego potwierdzenia u siebie lub u innych uczestników pielgrzymki zakażenia koronawirusem podporządkuje się decyzjom władz sanitarnych do poddania się kwarantannie lub leczenia.
Koszty odbytej kwarantanny lub leczenia z powodu Covid-19 pokryje ubezpieczenie zawarte w ofercie.


Audycje pielgrzymkowe w Katolickim Radiu Podlasie
 

W każdą pierwszą środę miesiąca zapraszamy Państwa do słuchania Audycji "Czarno na białym" Diecezjalnego Centrum Pielgrzymkowo - Turystycznego ARKA na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Co miesiąc spotykamy się z naszymi przewodnikami na antenie radia omawiając odwiedzane miejsca podczas naszych pielgrzymek.


Realizujemy POLSKI BON TURYSTYCZNY


 

Proszę czekać ...