Pielgrzymka do Lourdes

Pielgrzymka do Matki Bożej w Lourdes w 160. rocznicę objawień.
30 czerwca - 8 lipca 2018 r.


Do Maryi w 160. rocznicę objawień w Lourdes…

 
 
Program po aktualizacji:
1 Dzień (30.06.2018): Siedlce, godz. 22.00 – wyjazd i przejazd w kierunku Włoch.

2 Dzień, 1 lipca: Przejazd przez Czechy i Austrie do Mariazzel. Zwiedzanie jednego z najsłynniejszych ośrodków kultu maryjnego w Europie (Msza Święta). Dalszy przejazd przez Austrię i Włochy w okolice Tarvisio. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg (Hotel e Ristorante Spartiacque).

3 Dzień, 2 lipca:Śniadanie, pakowanie bagaży i przejazd do centrum Werony. Zwiedzanie miasta – Amfiteatr, dom Julii, spacer przez centrum historyczne, Piazza Erbe. Następnie powrót do autokaru i przejazd do Turynu. Zwiedzanie miasta – Katedra ze słynnym Całunem Turyńskim. Msza św. w kościele w Turynie. Następnie spacer przez centrum historyczne, Sanktuarium Maryi Wspomożycielki z grobem Don Bosco. Przejazd do Sestriere, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg (Villaggio Olimpico Sestriere).

4 Dzień, 3 lipca: Wczesne śniadanie i przejazd do La Salette. Nawiedzenie miejsca objawień Matki Bożej na wzgórzu położonym 1800 m.n.p.m. (Msza Św.) Miejsce objawień, sanktuarium , czas wolny na prywatne refleksje i zakup pamiątek. Przejazd do Lourdes, w trakcie podróży panorama Carcasonne z tarasu widokowego. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja. Po kolacji udział w procesji różańcowej. Nocleg (ODALYS CITY LOURDES 4*).

5 Dzień, 4 lipca: Śniadanie w hotelu. Nawiedzenie miejsc związanych z objawieniami Matki Bożej z 1858 roku. Grota Massabielska, Bazylika Niepokalanego Poczęcia, krypta (Msza Św.), Kościół św. Bernadetty, Bazylika św. Piusa X, droga krzyżowa, dom Bernadetty, czas wolny na zakup pamiątek i prywatne refleksje. Kolacja w hotelu i udział w procesji różańcowej. Nocleg (ODALYS CITY LOURDES 4*).

6 Dzień, 5 lipca: Msza Święta, śniadanie, pakowanie bagaży i przejazd do San Remo. Spacer po mieście. Teatr Ariston gdzie odbywają się słynne włoskie festiwale, w 1967 roku wystąpiła tu Anna German, Kasyno, spacer po promenadzie czas wolny na kąpiel . Przejazd do hotelu kolacja i nocleg (HOTEL Castellaro Golf w Castellaro).

7 Dzień6, 6 lipca: Śniadanie, przejazd na plażę i całodzienny pobyt wypoczynkowy nad morzem. Powrót do hotelu obiadokolacja i nocleg (HOTEL Castellaro Golf w Castellaro).

8 Dzień, 7 lipca: Śniadanie, pakowanie bagaży i przejazd do Genuy. Zwiedzanie miasta – zewnętrznie oceanarium, katedra, Piazza Ferrari, Pałac Dożów, dom Krzysztofa Kolumba. Przejazd do Mediolanu i nawiedzenie katedry mediolańskiej (Msza Św.),, spacer po mieście, Teatr La scala, Galeria Wiktora Emanuela II, zamek Sforcese. Następnie przejazd do Sirmione i spacer po tej romantycznej miejscowości położonej nad jeziorem Garda. Przejazd do hotelu obiadokolacja i nocleg (HOTEL GARDESANO).

9 Dzień, 8 lipca: Śniadanie, pakowanie bagaży i przejazd do Padwy, zwiedzanie Pratto della Valle oraz Bazyliki św. Antoniego (Msza Św.). Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie 9. lipca w godzinach przedpołudniowych.
 
Cena: Ze względu na drastyczny wzrost ceny paliwa jesteśmy zmuszeni ustalić cenę na 2550 zł/os przy min. 35 os.

W cenie: – noclegi Hotele ***(pokoje 2,3- osobowe z łazienkami)
– śniadania kontynentalne i obiadokolacje wg programu
– transport autokarem (video, WC, barek, klimatyzacja)
– ubezpieczenie (NW, KL)
– opieka duchowa księdza
– opieka pilota-przewodnika
– opłaty wjazdowe do miast.
– bilety do odwiedzanych miejsc (Katedra Mediolan)
 
Zadzwoń: 882 114 244