Pielgrzymka do Medjugorie. Maj 2019

Medjugorie. Pielgrzymka do miejsca modlitwy.

6-11 maja 2019 r.


Nasza pielgrzymka organizowana jest za zgodą Biskupa i w duchu Kościoła Katolickiego. Pielgrzymuj z nami do miejsca modlitwy w zgodzie z wytycznymi Kościoła…

 
ODWOŁANA

 

1 dzień:
Wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Polskę, Słowację i Węgry w okolice Zagrzebia. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień:
Śniadanie, przejazd przez Chorwację do Splitu – spacer po Starym Mieście. Przejazd do Medjugorie. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Udział w Mszy św i wieczornych modlitwach w Kościele św. Jakuba. Nocleg.

3 dzień:
Śniadanie. Zapoznanie się z Sanktuarium. Różaniec z wejściem ma Góraę Podbrdo. Po południu przejazd do Mostaru – zwiedzanie. Powrót do Medjugorie. Obiadokolacja. Udział w Mszy św i wieczornych modlitwach w Kościele św. Jakuba. Nocleg.

4 dzień:
Śniadanie. Następnie Droga Krzyżowa na górę Krizevac. Następnie czas na indywidualną modlitwę w Medjugorie. Obiadokolacja. Udział w Mszy św i wieczornych modlitwach w Kościele św. Jakuba. Nocleg.

5 dzień:
Poranna Eucharystia. Śniadanie, wymeldowanie z hotelu i przejazd do malowniczej miejscowości Tribunij, spacer na górę z widokiem na Kornaty. Chwila odpoczynku nad morzem. Przejazd do hotelu w okolicy Budapesztu. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień:
Śniadanie i przejazd w drogę powrotna do Polski. Powrót w godzinach nocnych
 
Cena: 1090 zł (cena przy grupie min. 40 osób). Przy mniejszej ilości uczestników, organizator informuje o proporcjonalnym wzroście ceny.

Wszystko w cenie: Przejazd autokarem lub busem (w zależności od ilości uczestników) 5 noclegów, wyżywienie HB (w miejscach zamieszkania), obsługa przewodnika, opieka duchowa księdza, ubezpieczenie KL i NNW.

Istotna uwaga: Chcemy podkreślić, że w odróżnieniu od wielu innych „pseudo-organizatorów pielgrzymek do Medjugorie” nasza pielgrzymka organizowana jest z zachowaniem wszystkich przepisów dotyczących Biur Podróży oraz z noclegiem w czasie przejazdu do i z Medjugorie – a to wszystko ma istotny wpływ na cenę
 

Cena nie zawiera:
• napoi do posiłków nie ujętych w menu restauracji • posiłków w czasie przejazdu (w cenie posiłki tylko w miejscach zamieszkania) • wydatków osobistych i innych świadczeń, nie ujętych w programie • dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych
 
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 25 osób.
– W terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport.
– Kod imprezy turystycznej: MEDJ-2019-05

Zadzwoń :
25 741 05 25
882 114 244

 
ODWOŁANA