Pielgrzymka do Medjugorie oraz Chorwacja

Medjugorie. Pielgrzymka do miejsca modlitwy oraz Chorwacja

5-11 września 2019 r.


Nasza pielgrzymka organizowana jest za zgodą Biskupa i w duchu Kościoła Katolickiego. Pielgrzymuj z nami do miejsca modlitwy w zgodzie z wytycznymi Kościoła…

 
 

1 dzień, 5 września:
Spotkanie grupy (godz. 16.00) i przejazd nocny do Hotelu w okolicach Zagrzebia. Zakwaterowanie.

2 dzień, 6 września:
Śniadanie, całodzienny relaks w basenie, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień, 7 września:
Śniadanie, przejazd na zwiedzanie Plitwickich Jezior. Następnie przejazd do Medjugorie. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Udział w Mszy św. i wieczornych modlitwach w Kościele św. Jakuba. Nocleg.

4 dzień, 8 września:
Śniadanie. Zapoznanie się z Sanktuarium. Różaniec z wejściem ma Góraę Podbrdo. Po południu przejazd do Mostaru – zwiedzanie. Powrót do Medjugorie. Obiadokolacja. Udział w Mszy św i wieczornych modlitwach w Kościele św. Jakuba. Nocleg.

5 dzień, 9 września:
O świcie Droga Krzyżowa na górę Krizevac. Powrót do hotelu na śniadanie. Przejazd do Dubrownika, zwiedzanie miasta. Powrót do Medjugorie. Obiadokolacja. Udział w Mszy św. i wieczornych modlitwach w Kościele św. Jakuba. Nocleg.

6 dzień, 10 września:
Poranna Eucharystia. Śniadanie, wymeldowanie z hotelu i przejazd do przejazd do Splitu. Zwiedzanie miasta. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

7 dzień, 11 września:
Śniadanie i przejazd w drogę powrotna do Polski. Powrót w godzinach nocnych.
 
Cena: 1450 zł (cena przy grupie min. 45 osób). Przy mniejszej ilości uczestników, organizator zastrzega możliwość proporcjonalnego wzrostu ceny.

Wszystko w cenie: Przejazd autokarem 6 noclegów, wyżywienie HB (w miejscach zamieszkania), obsługa przewodnika, opieka duchowa księdza, ubezpieczenie KL i NNW.
 

Cena nie zawiera:
• napoi do posiłków nie ujętych w menu restauracji • posiłków w czasie przejazdu (w cenie posiłki tylko w miejscach zamieszkania) • wydatków osobistych i innych świadczeń, nie ujętych w programie • dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych
 
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 40 osób.
– W terminie do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport.
– Kod imprezy turystycznej: MEDJ-2019-09

Zadzwoń :
25 741 05 25
882 114 244