Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymka na cud krwi św. Januarego, do św. o. Pio i Sługi Bożego ks. Dolindo

17-20 września 2018 r.


Udaj się w pielgrzymkę i weź udział w trzech wyjątkowych wydarzeniach:
w uroczystości przemienienia cudownej krwi św. Januarego
oraz spotkaj się ze św. Ojcem Pio w 100-lecie otrzymania stygmatów i 50-lecie jego śmierci.
i Sługą Bożym Ks. Dolindo

 
 

1 dzień:
Spotkanie na lotnisku Warszawa-Modlin godz. 15.00. Wylot do Neapolu o godz. 16.35. Lądowanie w Neapolu 18.55. Przejazd do hotelu obiadokolacja i nocleg.

2 dzień:
Śniadanie w hotelu i przejazd do Pietrelciny, zwiedzanie miasta gdzie urodził się i spędził swoją młodość św. Ojciec Pio. Przejazd do San Giovanni Rotondo i zwiedzanie miasta św. Ojca Pio. Muzeum, kościół antyczny (Msza Św.), Kościół Matki Bożej Łaskawej, Bazylika wraz z grobem Świętego. Powrót do Neapolu obiadokolacja i nocleg.

3 dzień:
Wczesne śniadanie i przejazd do centrum, udział we Mszy Świętej oraz uroczystościach przemienienia cudownej krwi św. Januarego, następnie czas wolny na bazarze z którego słynie Neapol. Przejazd do kościoła, w którym jest grobowiec Sługi Bożego ks. Dolindo. Powrót do hotelu obiadokolacja i nocleg.

4 dzień:
Śniadanie. Przejazd na lotnisko i wylot do Warszawy o godz. 11.00. Lądowanie w Warszawa-Modlin o godz. 13.20.

 
Cena: 240 euro (przy 36-45 osobach), 265 euro (przy 26-35 osobach), 285 euro (przy 20-25 osobach) plus bilet lotniczy 900 zł z bagażem podręcznym (wymiary 55 x 40 x 20 cm). UWAGA. Cena biletu jest podana na dzień 1 marca 2018 r. i niezależnie od Biura ARKA może ulec zmianie. Jeżeli cena wzrośnie, a nie przekroczy 30% od podanej ceny, Biuro zastrzega możliwość kupna biletów bez konsultacji z uczestnikami.
 
 
Wszystko w cenie:
Przelot samolotem, zakwaterowanie w hotelu 3***, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje w miejscu zakwaterowania), transfer autokarem, opieka /przewodnika/pilota, opieka księdza, ubezpieczenie KL, NNW.
 
 
Cena nie zawiera: Transfer na lotnisko w Polsce, napoi nie ujętych w darmowym menu restauracji, dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych.
 
Zadzwoń: 882 114 244


 

„Kiedy tu przyjdziesz, zapukaj, nawet zza grobu odpowiem: ufaj Bogu!” – z testamentu Ks. Dolindo.