Pielgrzymka do Rzymu

Pielgrzymka do Rzymu.

8-11 kwietnia 2019 r.


Udaj się do Wiecznego Miasta, do serca Kościoła …

 
 

1 dzień:
Spotkanie na lotnisku Okęcie godz. 10.15, odprawa przed wylotem, przelot do Rzymu. Transfer do Hotelu Cinecitta, zakwaterowanie, kolacja, przejazd na wieczorny spacer po Rzymie. Nocleg.

2 dzień:
Śniadanie, przejazd do Watykanu, Msza Św przy grobie Św. Jana Pawła II. Następnie spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Rzymu barokowego: Zamek Anioła, Piazza Navona, Panteon, Fontanna Di Trevi, Schody Hiszpańskie. Czas do dyspozycji grupy. Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 dzień:
Śniadanie, przejazd na audiencję z Papieżem na Placu św. Piotra (o ile Papież będzie w Watykanie), po której zwiedzanie Rzymu antycznego z przewodnikiem: Koloseum, Forum Roamnum, Forum Trajana, Circo Massimo, powrót na obiadokolację i nocleg.

4 dzień:
Śniadanie, przejazd na zwiedzanie Bazyliki św. Jana na Lateranie oraz Św. Schodów. Powrót do hotelu, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, odprawa i przelot do Polski (godz. 18.00).
 
Cena: 1150 zł plus 200 euro (przy grupie min. 25 osób)*. Przy mniejszej ilości uczestników, organizator zastrzega możliwość proporcjonalnego wzrostu ceny.

Wszystko w cenie: przelot samolotem Wizzair do Rzymu Fiumicino (z bagażem podręcznym 40 x 30 x 20 cm), transfer z lotniska, noclegi, wyżywienie HB, opieka pilota i lokalnego przewodnika, bilety metra, ubezpieczenie, nagłośnienie tourguide, opłata za TFG.

*Uwaga: kalkulacja uwzględnia bilet lotniczy z uwzględnieniem ceny biletu na dzień 14 grudnia 2018 r. W przypadku wzrostu ceny biletu Biuro zastrzega możliwość wzrostu ceny całkowitej.
 

Cena nie zawiera:
Transfer na lotnisko w Polsce, napoi nie ujętych w darmowym menu restauracji, ubezpieczenia od chorób przewlekłych oraz kosztów rezygnacji
 
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 20 osób.
– W terminie do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport.
– Kod imprezy turystycznej: ROMA-2019-04

Zadzwoń :
25 741 05 25
882 114 244