Pielgrzymka do Ziemi Świętej. Wakacje 2019

Ziemia Święta. 3-9 lipca 2019 r.Dotknij źródeł swojej wiary…

 
 

Wymagany dokument: paszport
Program wyjazdu.
1 Dzień, środa: : Spotkanie na lotnisku w Lublinie o godzinnie 03:00. Odprawa paszportowo bagażowa. Wylot o godzinie 05:50. Przylot na lotnisko w Tel Aviv o godzinie 10:25. Przejazd do Ain Karim. Nawiedzenie kościoła narodzin Jana Chrzciciela. Nawiedzenie Kościoła św. Elżbiety. Przejazd przez zachodnią Jerozolimę w kierunku miasta Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu (hotel w Betlejem St. Michael). Obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień, czwartek: Śniadanie. Wyjazd z hotelu w kierunku sanktuarium Pola Pasterzy. Msza św. Przejazd do jednego ze sklepów z pamiątkami prowadzonych przez chrześcijan. Wyjazd w kierunku Bazyliki Narodzenia Pańskiego. Nawiedzenie Groty Narodzenia. Spacer przez uliczki Betlejem do Sanktuarium Matki Bożej Karmiącej. Powrót do hotelu w Betlejem na obiadokolacje i nocleg.

3 Dzień, piątek:Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy. Nawiedzenie meczetu Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Wizyta w Kościele Ojcze Nasz (Pater Noster). Spacer drogą Niedzieli Palmowej, Nawiedzenie Kościoła Pańskiej Łzy (Dominus Flevit). Msza św. Spacer do Bazyliki Narodów. Wizyta w Ogrodach Getsemani. Przejazd pod Ścianę Płaczu. Spacer ulicami Dzielnicy Żydowskiej starego miasta Jerozolimy. Czas wolny na zakupy. Przejście na Górę Syjon do Kościoła Zaśnięcia N. M. P. Spacer do Wieczernika i Grobu Króla Dawida. Wizyta w Kościele Zaparcia się św. Piotra. Powrót do hotelu w Betlejem na obiadokolacje i nocleg.

4 Dzień, sobota: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu w Betlejem i przejazd w kierunku płonący Izraela do ruin Akweduktu miasta Cezarea Nadmorska nad Morzem Śródziemnym. Przejazd do miasta Haifa. Nawiedzenie Kocioła Stella Maris, gdzie znajduje się Grota św. Eliasza. Kościołem opiekują się na Górze Karmel O. Karmelici. Przejazd przez Miasto Hajfa w kierunku sanktuarium Pierwszego cudu Pana Jezusa w Mieście Kana Galilejska. Msza św. Możliwość odnowienia Przyrzeczeń Małżeńskich. Przejazd do Nazaretu. Nawiedzenie Bazyliki Zwiastowania Anielskiego i domu N.M. P. i św. Józefa. Wyjazd w kierunku miasta Tyberiada na obiadokolacje i nocleg. (hotel w Tyberiadzie Bali Hotel)

5 Dzień, niedziela:Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do sanktuarium na Górze Ośmiu Błogosławieństw. Msza św. Przejazd do sanktuarium Rozmnożenia Chleba i Ryb. Rejs łodziom po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w Sanktuarium Prymatu św. Piotra. Przejazd do sanktuarium Domu św. Piotra w Kafar Naum. Czas na Obiad w jednej z chrześcijańskich restauracji, gdzie serwuje się Rybę św. Piotra. Przejazd do sanktuarium na Górze Tabor. Nawiedzenie Bazyliki Przemienienia Pańskiego. Wyjazd w kierunku hotelu w Betlejem na obiadokolacjie i nocleg (hotel w Betlejem St. Michael).

6 Dzień, poniedziałek: Śniadanie. Wyjazd w kierunku miasta Betania. Nawiedzenie Kościoła Grobu św. Łazarza. Msza św. Wyjazd w kierunku Pustyni Judzkiej. Wizyta w mieście Jerycho, gdzie zobaczymy takie miejsca jak Góra Kuszenia i Sykomora Zacheusza. Przejazd nad Rzekę Jordan. Odnowienie przyrzeczeń Chrzcielnych. Przejazd nad Morze Martwe na relaksującą kąpiel. Powrót do hotelu w Betlejem na obiadokolacje i nocleg.

7 Dzień, wtorek: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu w Betlejem. Przejazd do Starego Miasta Jerozolima. Spacer ulicami starego miasta do kaplicy pierwszej stacji Drogi Krzyżowej. Msza św. Zapraszamy na Drogę Krzyżową która powiedzie nas kolejnymi stacjami do Bazyliki Grobu Pańskiego. Czas wolny na bazarach starego miasta. Przejazd na lotnisko w Tel Aviv. Odprawa paszportowo bagażowa. Wylot o godz. 21:15. Przylot na lotnisko w Lublinie o godz. 24:00

Cena: 2000 PLN przy 45 osobach plus 430 USD dodatkowo płatne w Izraelu.

Wszystko w cenie, u nas nic więcej nie dopłacasz:
bilet lotniczy (PLL LOT), transport komfortowym autobusem na terenie Izraela (w przypadku mniejszej grupy mini-bus), zakwaterowanie w hotelach 3*** w pok. 2-3 os. (jedynki za dopłatą – 199 USD), wy zywienie H/B (śniadania i obiadokolacje), ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, koszty zwiedzania wg programu, przewodnik z jęz. polskim, zestaw słuchawkowy tour guide.
 
Uwagi:
– Bagaż lotniczy – bagaż podręczny o wymiarach 55x40x23 cm, do 8 kg. Bagaż główny (rejestrowany) do 23 kg.
Przy wylotach do Izraela paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty planowanego powrotu.
– Kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.
– Zapewniamy opiekę duszpasterską oraz codzienną Mszę św.
– Wyloty z Warszawy
– Cena nie uwzględnia dodatkowych napojów do obiadokolacji i dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych.
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 35 osób.
– W terminie do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest paszport ważny przez 6 miesięcy od daty powrotu.
– Kod imprezy turystycznej: ZISW-2019-07

 
Zadzwoń :
25 741 05 25
882 114 244