Pielgrzymka śladami św. Jana Pawła II

Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Częstochowy i dalej śladami św. Jana Pawła II. Na pielgrzymkę zapraszamy wszystkich chętnych.

3-6 czerwca 2017 r.


 
 

1 dzień – 3 czerwca, sobota: 
Godz. 4.30 wyjazd z Siedlec, przyjazd na Jasną Górę. Godz. 11.00 Nabożeństwo różańcowe, a po nim o godz. 12.00 Eucharystia. Następnie czas wolny na indywidualną modlitwę oraz pobyt w Częstochowie. Obiadokolacja w Częstochowie i przejazd na nocleg do Jerzmanowic (koło Krakowa).

2 dzień – 4 czerwca, niedziela:
Śniadanie, przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej. Eucharystia, Dróżki Różańcowe. Przejazd do Wadowic, zwiedzanie Muzeum św. Jana Pawła II. Powrót do hotelu w Jerzmanowicach. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – 5 czerwca, poniedziałek:
Śniadanie. Przejazd do Krakowa, zwiedzanie Katedry na Wawelu i Starego Miasta, przejazd do Łagiewnik – Koronka do Bożego Miłosierdzia, zwiedzanie Centrum Jana Pawła II i Eucharystia. Przejazd w okolice Zakopanego do Murzasichle. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – 6 czerwca, wtorek. UWAGA organizatorzy uroczystości ogólnopolskich zmienili program. W związku z tym nastąpiła modyfikacja naszego programu:
Śniadanie. Czas wolny w Zakopanem. Udział w uroczystościach w Zakopanem. Rozpoczęcie uroczystości około godz. 15.00. Powrót do Siedlec w późnych godzinach nocnych.
Tego dnia Episkopat Polski weźmie udział w obchodach jubileuszu 100. rocznicy objawień fatimskich. Uroczystości odbędą się 6 czerwca w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, które w tym roku świętuje 20-lecie pobytu tam Jana Pawła II. Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski i metropolita poznański. Tego dnia zostanie ponowiony przez Episkopat akt poświęcenia Polski Niepokalanemu Sercu Maryi, zgodnie z prośbą jaka została skierowana przez Matkę Bożą w Fatimie. Pierwszy taki akt miał miejsce w 1946 roku, kiedy to na Jasnej Górze Episkopat Polski pod przewodnictwem prymasa kard. Augusta Hlonda dokonał poświęcenia naszej Ojczyzny Niepokalanemu Sercu Maryi.

CENA: 490 zł (cena przy minimum 40 osób)


W cenie:
przejazd autokarem, noclegi, śniadania, obiadokolacje, bilety na zwiedzanie Muzeum św. Jana Pawła II w Wadowicach, przewodnik w Krakowie i Kalwarii Zebrzydowskiej, opieka duchowa księdza oraz pilota, ubezpieczenie KL, NNW
 
Zadzwoń: 882 114 244