Do św. Januarego, św. o. Pio i Sługi Bożego ks. Dolindo

Pielgrzymka na cud krwi św. Januarego, do św. o. Pio i Sługi Bożego ks. Dolindo
17-20 września 2018 r.


Udaj się w pielgrzymkę i weź udział w trzech wyjątkowych wydarzeniach:
w uroczystości przemienienia cudownej krwi św. Januarego
oraz spotkaj się ze św. Ojcem Pio w 100-lecie otrzymania stygmatów i 50-lecie jego śmierci.
i Sługą Bożym Ks. Dolindo

 
 

1 dzień:
Spotkanie na lotnisku Warszawa-Modlin godz. 15.00. Wylot do Neapolu o godz. 16.35. Lądowanie w Neapolu 18.55. Przejazd na obiadokolacje i nocleg (Resort Sant’Angelo & SPA, Via Resicco, 7, 80050 Pimonte NA).

2 dzień:
Śniadanie w hotelu, a następnie nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Pompejańskiej i Msza św. Przejazd do San Giovanni Rotondo i zwiedzanie miasta św. Ojca Pio. Muzeum, kościół antyczny (Msza Św.), Kościół Matki Bożej Łaskawej, Bazylika wraz z grobem Świętego. Powrót na obiadokolacje i nocleg.

3 dzień:
Wczesne śniadanie i przejazd do centrum, udział we Mszy Świętej oraz uroczystościach przemienienia cudownej krwi św. Januarego, następnie czas wolny. Po uroczystościach spotkanie z lokalnym przewodnikiem zwiedzanie miasta: nawiedzenie miejsc związanych z O. Dolindo, objazd po Neapolu – zapoznanie się z topografią miasta, spacer po starym mieście: Palazzo Reale (Pałac Królewski), Galeria Umberto I, Castello Nuovo ( z zewnątrz), plac miejski. Powrót na obiadokolacje i nocleg.

4 dzień:
Śniadanie. Przejazd na lotnisko i wylot do Warszawy o godz. 11.00. Lądowanie w Warszawa-Modlin o godz. 13.20.

 
Cena: 265 euro (przy 26-35 osobach), 285 euro (przy 20-25 osobach) plus bilet lotniczy, Cena biletu jest uzależniona od dnia zakupu. Wynosi około 900 zł. Prosimy o telefoniczny kontakt z Biurem ARKA.
 
 
W cenie:
Przelot samolotem (Ryanair) z bagażem podręcznym (wymiary 55 x 40 x 20 cm), zakwaterowanie, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje w miejscu zakwaterowania), transfer autokarem, opieka /przewodnika/pilota, opieka księdza, ubezpieczenie KL, NNW.
 
 
Cena nie zawiera:Transfer na lotnisko w Polsce, napoi nie ujętych w darmowym menu restauracji, dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych.
 
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 20 osób.
– Potwierdzona realizacja pielgrzymki. Ilość zapisanych osób osiągnęła minimalny poziom.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest ważny Dowód osobisty.
– Kod imprezy turystycznej: NEAP-2018-09

Zadzwoń: 882 114 244


 

„Kiedy tu przyjdziesz, zapukaj, nawet zza grobu odpowiem: ufaj Bogu!” – z testamentu Ks. Dolindo.