Szlak Piastowski (grupowa)

Szlak Piastowski1 dzień:
Przejazd z Siedlec do Żnina, przejazd kolejką wąskotorową przez Wenecję do Biskupina, zwiedzanie prastarej osady z przewodnikiem, przejazd do Kruszwicy z legendarną Mysią Wieżą i pięknym widokiem na jez. Gopło oraz zabytkową Kolegiatą. Przejazd do Ślesina, łuk triumfalny dla Napoleona, przejazd na obiadokolację i nocleg do Lichenia.

2 dzień:
Śniadanie, przejazd do Gniezna, Katedra z Kryptami i Drzwiami Gnieźnieńskimi oraz Muzeum Początków Państwa Polskiego, przejazd do Pobiedzisk, Wielkopolska w Miniaturze, przejazd do Lednicy, Muzeum oraz wyspa na jeziorze (legendarne miejsce przyjęcia Chrztu przez Mieszka) oraz pola Lednickie z Bramą Rybą, przejazd do Poznania, zwiedzanie Starego Miasta oraz Katedry na Ostrowie Tumskim, Palmiarnia, obiadokolacja, przejazd na nocleg do Lichenia.

3 dzień:
Śniadanie, zwiedzanie Sanktuarium oraz udział w Eucharystii, przejazd do Świnic Warckich, dom urodzin Św. S Faustyny, przejazd do Tumu pod Łęczycą, zabytkowa romańska Kolegiata, powrót do Siedlec w godzinach wieczornych.
 
Cena: 485 zł/os. przy 45 uczestnikach
585 zł przy 35 osobach
685 przy 25 osobach

W cenie: przejazd autokarem, noclegi, śniadania-obiadokolacje, bilety wstępu, przewodnik, opieka pilota, opieka księdza, ubezpieczenie KL, NNW
 
Zadzwoń: 882 114 244