WEEKEND W GRUZJI MARZEC 2020

Niezwykła Gruzja- od wschodu do zachodu, od północy do południa

13-16.03.2020

 
Przekonaj się jak piękna jest Gruzja, spróbuj gruzińskiej kuchni, a będziesz chciał tam wracać zawsze…
 
 
   
Program:
Dzień 1: Spotkanie na lotnisku Okęcie o godzinie 3.50, odprawa, przelot do Kutaisi liniami Wizzair z bagażem podręcznym. Lądowanie około 12.00 lokalnego czasu, spotkanie z przewoźnikiem, przejazd do Batumi. Po drodze odpoczynek w Ureki. Zakwaterowanie w hotelu, czas na wymianę waluty, zapoznanie z miastem. Obiadokolacja.
Dzień 2: Śniadanie. Wjazd kolejką Argo na wzgórze okalające miasto z przepiękną panoramą. Rejs statkiem po Morzu Czarnym. Czas wolny do dyspozycji własnej. Obiadokolacja.
Dzień 3: Śniadanie. Przejazd do Gelati- akademia i monastyr. Następnie zwiedzanie katedry Bagrati z panoramą Kutaisi. Spacer po centrum miasta. Uroczysta obiadokolacja w lokalu z muzyką i tańcami.
Dzień 4: Śniadanie. Przejazd na bazar, gdzie będzie możliwość zakupu lokalnych produktów. Przejazd na lotnisko i wylot do Polski. Przylot w godzinach popołudniowych.
 
Cena: przy minimum 18 osobach: 800 zł plus bilet lotniczy z bagażem podręcznym 40 x 30 x 20 cm. (około 650 zł, stan na dzień 15.11.2019.)
Wszystko w cenie: przelot samolotem, transport, hotele i wyżywienie HB, obsługa przewodnika; bilety wstępu do miejsc zwiedzanych, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW.
 
Cena nie zawiera: • napoi do posiłków nie ujętych w menu restauracji • wydatków osobistych i innych świadczeń, nie ujętych w programie • dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych
 
 
 
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 15 osób.
– W terminie do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport.
– Kod imprezy turystycznej: GRUZ-2020-03

 
Zadzwoń :
25 741 05 25
882 114 244