Wilno, kaziuki 2-4 marca

Wilno. Miejsca Bożego Miłosierdzia oraz Matka Boża Ostrobramska. Uczestnictwo w Wileńskich Kaziukach. 2-4 marca 2018 r.


Dotknij Bożego Miłosierdzia i poczuj tradycję Kaziuków…

 

1 dzień:
Wyjazd z Siedlec godz. 6.00; Łosice 6.30. Około godz. 9.00 przyjazd do Sokółki (miejsce Cudu Eucharystycznego), Adoracja, wspólna modlitwa. Przejazd do Suchowoli, rodzinna parafia bł. ks. J. Popiełuszki, modlitwa o kanonizację. Następnie dojazd do Wilna, obiadokolacja w restauracji na mieście i zakwaterowanie w hotelu.

2 dzień:
Po śniadaniu, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Wilna, Góra Krzyży, nawiedzenie kaplicy z cudownym obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej i Eucharystia przed cudownym obrazem. Cmentarz na Rossie, nawiedzenie miejsca kultu św. S. Faustyny – dom w której Pan Jezus podyktował Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Czas wolny na Kaziuki. Obiadokolacja na mieście, powrót do hotelu.

3 dzień:
Śniadanie, Eucharystia przed oryginalnym obrazem Jezusa Miłosiernego, przejazd z przewodnikiem do Trok zwiedzanie zamku i dzielnicy karaimskiej, obiad z regionalnym daniem, przejazd do Polski. W drodze powrotnej przejazd do w Sanktuarium MB w Studzienicznej (miejsce odwiedzane przez św. Jana Pawła II). Powrót do domu około godzi. 23.00.
 
Cena: 500 zł + 10 EURO (przy 45 osobach , 600 zł + 10 EURO (przy 25 osobach).

W cenie: przejazd autokarem; 2 noclegi w hotelu (pokoje 2-osobowe); 2 śniadania i 2 obiadokolacje oraz regionalny obiad w Trokach; obsługa Przewodnika przez 2 dni; bilety wstępu; opiekę pilota i opiekę duszpasterską księdza; ubezpieczenie KL i NNW
 
Zadzwoń: 882 114 244