Ziemia Święta majówka 2019

Ziemia Święta. 28 kwietnia-3 maja 2019 r.


Liczba miejsc ograniczona

Dotknij źródeł swojej wiary…

 
 

Wymagany dokument: paszport
Program wyjazdu.
Program wyjazdu jest orientacyjny. I ze względu na „wysoki sezon” kolejność nawiedzanych miejsc może ulec zmianie.
1 Dzień 28.04.2019, niedziela: : Spotkanie na lotnisku Chopina w Warszawie o godzinie 20:00. Odprawa paszportowo bagażowa. Wylot do Tel Aviv o godzinie 22:30.

2 Dzień – 29.04.2019, poniedziałek: Przylot do Tel Aviv o godzinie 03:45 czasu Izraelskiego. Przejazd Autokarem do hotelu w Betlejem (http://stantoniohotel.com/). Zakwaterowanie i nocleg. Śniadanie o godzinie 09:00. Wyjście z hotelu o godzinie 10:00. Spacer uliczkami Betlejem do Bazyliki Narodzenia Pańskiego. Przejście do sanktuarium Matki Boskiej Karmiącej, (Grota Mleczna). Przejazd do Jerozolimy na Gorę Oliwną skąd rozpościera się przepiękny widok na Stare Miasto Jeruzalem. Wizyta w Kościele „Pater Noster” (Ojcze Nasz). Spacer drogą Niedzieli Palmowej do Kościoła „Dominus Flevit” (Pańskiej Łzy). Następnie przejście do Bazyliki Getsemani. Wizyta w ogrodach Getsemani. Powrót do hotelu w Betlejem na obiadokolacje i nocleg.

3 Dzień – 30.04.2019, wtorek:Śniadanie. Przejazd do Starego Miasta w Jerozolimie, wejście przez bramę św. Szczepana do kościoła św. Anny, Sadzawka Betesda, Przejście przez Stare Miasto do warowni Marka Antoniusza gdzie znajdują się dwie pierwsze stacje Drogi Krzyżowej. Spacer Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) do Bazyliki Grobu Pańskiego. Wejście na Golgotę. Zwiedzanie Bazyliki. Czas wolny na zakupy na targu jerozolimskim. Spacer przez dzielnicę żydowską i ormiańską pod Ścianę Płaczu. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg w Betlejem.

4 Dzień – 01.05.2019, środa: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu w Betlejem. Przejazd w kierunku Cezarei Nadmorskiej. Wizyta przy Akweduktach Króla Heroda Wielkiego. Następnie przejazd do Hajfy. Wizyta w Klasztorze Ojców Karmelitów na Górze Karmel w Kościele Stella Maris. Przejazd przez miasto Hajfa do Kany Galilejskiej. Wizyta w Kościele Pierwszego Cudu Pana Jezusa. Przejazd do Nazaretu do Bazyliki Zwiastowania Anielskiego. Wyjazd w kierunku hotelu w Tyberiada (https://bali-hotel-tiberias.booked.com.pl/) na obiadokolacje i nocleg.

5 Dzień – 02.05.2019, czwartek: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd autokarem na Gorę Ośmiu Błogosławieństw. Wizyta w sanktuarium Rozmnożenia Chleba i Ryb. Przejazd do Miasta Kafarnaum. Wizyta w ruinach miasta i sanktuarium Domu św. Piotra. Przejazd nad Rzekę Jordan i wyjazd w kierunku Morza Martwego. Czas na Relaksującą Kąpiel w Morzu Martwym a następnie powrót do hotelu w Betlejem na obiadokolacje i nocleg (http://stantoniohotel.com/).

6 Dzień – 03.05.2019, piątek: Wczesna pobudka o godzinie 01:00 a następnie wykwaterowanie z hotelu o godzinie 02:00 w Betlejem i przejazd na lotnisko w Tel Aviv. Odprawa paszportowo bagażowa. Wylot w kierunku lotniska Chopina w Warszawie o godzinie 06:10. Przylot do Warszawy o godzinie 08:45.

Cena: 2000 PLN przy 45 osobach plus 400 USD dodatkowo płatne w Izraelu. Gwarancja Ceny dla pierwszych 28. osób. Cena dla kolejnych osób uzależniona od ceny dokupionych biletów lotniczych oraz ich dostępności.

Wszystko w cenie, u nas nic więcej nie dopłacasz:
bilet lotniczy, transport komfortowym autobusem na terenie Izraela (w przypadku mniejszej grupy mini-bus), zakwaterowanie w hotelach 3*** w pok. 2-3 os. (http://stantoniohotel.com/ ; https://bali-hotel-tiberias.booked.com.pl/), (jedynki za dopłatą – 199 USD), wy zywienie H/B (śniadania i obiadokolacje), ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, koszty zwiedzania wg programu, przewodnik z jęz. polskim, zestaw słuchawkowy tour guide.
 
Uwagi:
– Bagaż lotniczy – mały bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25 cm. Bagaż główny (rejestrowany) do 23 kg.
Przy wylotach do Izraela paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty planowanego powrotu.
– Kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.
– Zapewniamy opiekę duszpasterską oraz codzienną Mszę św.
– Wyloty z Warszawy
– Cena nie uwzględnia dodatkowych napojów do obiadokolacji i dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych.
Dodatkowe informacje:
– Prosimy zapoznać się z Ogólnymi warunkami uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Minimalna wymagana ilość uczestników, aby impreza turystyczna odbyła się: 25 osób.
– W terminie do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej istnieje możliwość poinformowania Państwa o ewentualnym odwołaniu jej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń.
– Informujemy o prawie do rozwiązania przez podróżnego umowy o udział w imprezie turystycznej w każdym momencie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej z zastrzeżeniem § 5, ust. 3 i 4 Ogólnych warunków uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.
– Informujemy o możliwości zawarcia umowy ubezpieczeniowej od kosztów rezygnacji z Imprezy (w wariancie 100%) do 6 dni od daty zawarcia Umowy.
– Wymaganym dokumentem jest paszport ważny przez 6 miesięcy od daty powrotu.
– Kod imprezy turystycznej: ZISW-2019-05

 
Zadzwoń :
25 741 05 25
882 114 244